Библиотекари препоручују

КРАЉЕВСТВО

nesbe

Љубитељима криминалистичких романа, аутора Ју Несбеа, препоручујемо један од његових новијих наслова у библиотеци.

Ју Несбе је један од најпопуларнијих свјетских писаца овог жанра. Његове књиге су преведене на педесет страних језика и продате у више од тридесет и три милиона примјерака у свијету.

Можда ће вам ове информације помоћи да се лакше опредјелите за следећу књигу.

Остаје вам само да пронађете слободно вријеме, угодан кутак и топло ћебе, јер прољеће се тек стидљиво најављује!

ЗОВЕМ СЕ МАМА

jelica

„Опуштено, то је сасвим нормално“, слоган је којим се може, по мишљењу Јелице Грегановић, представити, мајчинство, родитељство и све што уз то иде и то на такав начин да се можемо смијати свим нашим бригама, страховима и недоумицама.

Психолог Наташа Ђурица, за њене књиге под називом „Зовем се Мама“ каже: „Ауторка не само да нормализује многе дјечије и родитељске страхове, амбиције, туге, свађе, него као бонус нуди неуморну духовитост која ће сигурно докусурити и најмању сумњу у то да нормалност нема границе, као ни љубав, машта, повјерење- бар када је ријеч о дјеци и родитељима.“

Надамо се да ће ово штиво помоћи будућим и садашњим родитељима, а ко зна, неке и потакнути да се осмјеле у овој „вјештини“.